Munca la Domiciliu – Editor Imagine

Se ofera munca la domiciliu pe postul: Editor Imagine. Art Vision cauta candidatul ideal care trebuie sa detina cunostinte medii sau avansate de Adobe Photoshop (contrast, balans de alb, incadrare, colaje din mai multe fotografii etc.), Adobe Premier si Final Cut Pro.

CRITERIU DE SELECȚIE: Peste 1 an experiență în Grafica / Webdesign / DTP

Candidatul ideal

Persoana sociabila, profesionista, pro-activa, serioasa, pasiune pentru domeniul graphic design. Experienta cu programele Adobe Premier, Photoshop, Final Cut Pro.

Nivel carieră – Entry-Level/Primii 3 Ani Exp – Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Tip job – Full time

Oraș – Bucuresti

Departament – Grafica / Webdesign / DTP

Industrie – Publicitate / Marketing / PR

Descrierea jobului

Editare foto/video Program: flexibil. Se poate lucra si de acasa, sau din alt oras. Cu conditii de angajare sau contract p

Despre Ziarul toateBlogurile

ZtB preia, în funcție de categoria la care sunt înscrise blogurile în catalog, articolele bloggerilor membri ai portalului toateBlogurile.ro.

Pentru ca articolele tale să fie publicate aici în mod automat, trebuie să fii membru al portalului și să ai blogul înscris.

Articole recente

Top Bloggeri

Articole Promovate